Dr. Bülent Madi ve Uzm. Psk. Dan. Refika Yazgaç 16 Kasımda tv programına katıldılar.

Nöroloji Uzmanı Dr. Bülent Madi ve Uzm. Psk. Dan. Refika Yazgaç 16 Kasım 2011 Çarşamba günü saat 13.00’da TNT’de Ömer Çelakıl’la Hayatın Şifreleri isimli programa katıldılar. Bu programda aşk, evlilik ve beyin konuları konuşuldu.

Devamını Oku

PaylaşUzm. Dr. Bülent Madi Burak Bora Anadolu Lisesi Öğrencilerine Beyin ve Öğrenme konulu semineri düzenledi.

Uzm. Dr. Bülent Madi 12 Ekim 2011 tarihinde Burak Bora Anadolu Lisesi Öğrencilerine Beyin ve Öğrenme konulu semineri düzenledi. Bu seminerde kısaca beyin gelişimi, öğrenme kalitesini arttırmanın ipuçları, öğrenme süreçlerini olumsuz etkileyen faktörler, kaygının öğrenme üzerindeki etkileri öğrencilerle paylaşıldı.

Devamını Oku

PaylaşUzm. Psk. Selin Alpanda ve Psk. Dan. Aslı Sazcı Özel Eğitim Kongresindeydiler.

Uzm. Psk. Selin Alpanda ve Psk. Dan. Aslı Sazcı 20 Ekim 2011’de Kıbrıs 21.Ulusal Özel Eğitim Kongresinde Uzm. Dr. Bülent Madi ile birlikte Öğrenme Güçlüklerinde Farklı İnterdisipliner Yaklaşımlar konulu sözel bildiriyi sundular...

Devamını Oku

PaylaşUzm. Dr. Bülent Madi 24 Ekim 2011’de Ponpon Anaokulu’nda seminer verdi.

Uzm. Dr. Bülent Madi 24 Ekim 2011’de Ponpon Anaokulu’nda Hareket ve Dokunmanın Bilişsel Gelişime Etkisi konulu seminer verdi. Bu seminerde oyunun beyin gelişimine katkısı, anne-baba ve öğretmenlerin çocuk gelişiminde dikkat etmesi gerekenler, öğrenme kalitesinin arttırılmasının püf noktaları dinleyicilerle paylaşıldı.

Devamını Oku

Paylaş

 E-Posta Aboneliği
 Etkinlik Takvimi

Beyin ve Çocuk