Süpervizyon Toplantılarımız Başlıyor...

3.12.2014


Anaokulu ve ilköğretimde çalışan psikolog ve psikolojik danışmanlara yönelik süpervizyon toplantıları başlıyor!

 

 

5 kişilik gruplar halinde yapılacak bu görüşmeler; sizlerin gruba getireceği, destek almanız gerektiğini düşündüğünüz vakalar üzerinden ilerleyecektir. Nörolojik kökenli vakalarda Dr. Bülent Madi destek verecektir.

 

Başlangıç Tarihi: 15 Ocak 2015 Pazartesi

Toplantılar pazartesi akşamları 18:30-20:30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Ücret: Aylık 400TL + KDV (4 oturum ücreti)

Yer: Altis İletişim ve Genel Danışmanlık

Adres: Süleyman Nazif Sokak No:2 Koşuyolu-Kadıköy/ İSTANBUL

 

Süpervizyon Verecek Uzmanların Kısa Özgeçmişleri

 

Uzm. Psk. Nevin Işık Demirli

2006 Yılında Boğaziçi Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Okan Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisansına devam ederken Tuzla Psikolojik Danışmanlık Merkezinde yarı zamanlı çalışmaya başladı.

2008 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlaması ile tam zamanlı iş hayatına başladı.

2009 yılında Tuzla Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nden ayrılıp özel bir anaokulunda sorumlu müdür olarak çalışmaya başladı. 4 yıl boyunca burada çalışırken aynı zamanda çeşitli danışmanlık merkezlerinde danışan tanı ve tedavi çalışmalarına devam etti.

Murat Dokur tarafından verilen 500 saatlik aile terapisi eğitimini tamamladı ve Avrupa Aile Terapisi Derneğinin tanıdığı sertifikayı almaya hak kazandı.

Yaklaşık 2 yıldır Altis İletişim ve Genel Danışmanlık’ta yarı zamanlı çalışmaya devam etmektedir.

 

Uzm. Psk. Selin Alpanda

2007 yılında Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu.  2008 yılında Maltepe Üniversitesi Gelişim Psikolojisi Bölümü’nde başladığı  yüksek lisans eğitimini, 2010 yılında "DEHB ve Görsel Mekansal İşlevler Arasındaki İlişkinin İncelenmesi" konulu tez çalışması ile tamamladı.

Lisans eğitiminin ardından 2 sene özel bir anaokulunda okul psikoloğu olarak çalıştı.

Ulusal ve uluslararası birçok kongreye katıldı ve bildiriler sundu.

Nörofizyoloji, nöropsikoloji, oyun terapisi, fillial terapi, öğrenme güçlüğü eğitimi, çözüm odaklı terapi gibi birçok konuda eğitim aldı. Çocuk ve yetişkinler için nöropsikolojik değerlendirme testleri, WISC-R Zeka Testi, Öğrenme Güçlüğü Değerlendirme Bataryası, gelişim değerlendirme testleri ve çocuklarda uygulanan diğer objektif testler aldığı eğitimler arasındadır.

2009’dan bu yana Altis İletişim ve Genel Danışmanlık’ta nöropsikoloji ve çocuklarda sosyal-duygusal, bilişsel gelişim alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Uzm. Psk. Dan. Aslı Sazcı

2009 yılında Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde lisans eğitimini tamamladı. 2014 yılında “9-12 Yaş Grubu Çocukların Yönetici İşlevleri ile Sosyal Becerileri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” konulu tez çalışması ile Marmara Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde yüksek lisansını tamamladı.

Lisans eğitimi süresince okul, hastane, özel eğitim merkezi ve danışmanlık merkezlerinde stajlarını tamamladı.

Ulusal ve uluslararası birçok kongreye katıldı ve bildiriler sundu.

Nörofizyoloji, nöropsikoloji, oyun terapisi, öğrenme güçlüğü eğitimi, çözüm odaklı terapi gibi birçok konuda eğitim aldı. Çocuk ve yetişkinler için nöropsikolojik değerlendirme testleri, Öğrenme Güçlüğü Değerlendirme Bataryası, gelişim değerlendirme testleri ve çocuklarda uygulanan diğer objektif testler aldığı eğitimler arasındadır.

2009’dan bu yana Altis İletişim ve Genel Danışmanlık’ta nöropsikoloji ve çocuklarda sosyal-duygusal, bilişsel gelişim alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

 


Paylaş
 E-Posta Aboneliği
 Etkinlik Takvimi

Beyin ve Çocuk